Firma Informatyczna ArtUnit

Grzegorz Łuczyszyn

Slideshow Image

Migracje / wdrożenia

Mamy przyjemność zaproponować Państwu skorzystanie z naszych usług informatycznych. Nasza oferta skierowana jest dla firm, kafejek internetowych, szkół a także osób prywatnych.

Jak pode BSA (Business Software Alliance) w Polsce używa się 53% oprogramowania pochodzącego z nielegalnych źródeł (dane z roku 2011). Korzyści "płynące" ze współpracy z nami to cena oprogramowania, które cena rozpoczyna się od 1 zł. Już nie będziecie się Państwo obawiać kontroli Urzędu Skarbowego lub Policji [...]

Nasza firma świadczy usługi z wykorzystaniem Wolnego Oprogramowania (Free Software), Otwartego Oprogramowania (Open Source) i jedynie pobiera opłaty za pozyskanie, wdrożenie i nośnik. Świadczymy w 100% kompleksową obsługę i doradztwo. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż jesteśmy firmą rozwijającą się promującą nowe technologie (nie najdroższe). Aby zminimalizować koszty, wymagania techniczne sprzętu są dobierane zależnie do potrzeb i niejednokrotnie wykorzystujemy dostępne zaplecze klienta.

  • UN*X-owe systemy operacyjne
  • GIMP program do obróbki grafiki odpowiednik Photoshop
  • Apache OpenOffice oprogramowanie biurowe odpowiednik Microsoft Office
  • LibreOffice oprogramowanie biurowe odpowiednik Microsoft Office

Naszym atutem jest szybkość, jakość i rzetelność usług, nieustanne dbanie o dobro, potrzeby i wymagania klienta, profesjonalna obsługa, niskie ceny.
Szukaj

Kontakt

Firma Informatyczna ArtUnit
Grzegorz Łuczyszyn

E-mail: artunit@artunit.pl
WWW:
Tel: +48 660 187 068

GG status

Społeczność

FacebookTwitterg+