Firma Informatyczna ArtUnit

Grzegorz Łuczyszyn

Slideshow Image

O firmie

Firma Informatyczna "ArtUnit" powstała w 2003 roku po oddzieleniu się od firmy GralNet Bezpłatnego i Komercyjnego Usługodawcy Internetowego i Intranetowego, założonej w 1999 roku.

Świadczymy w 100% kompleksowe usługi informatycznye przeznaczonych dla firm, szkół, kafejek internetowych, a także osób prywatnych.

Aby obniżyć do minimum cenę usług z powodzeniem wykorzystujemy Wolne Oprogramowanie (Free Software). Niejednokrotnie cena za wykonanie przez nas usługi informatycznej z zastosowaniem Wolnego Oprogramowania jest kilkakrotnie niższa od ceny samego oprogramowania komercyjnego, które należałoby użyć. Na życzenie Klienta możemy zainstalować, skonfigurować i administrować komercyjne systemamy operacyjne lub oprogramowanie.

  • Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w instalacji i administracji serwerów: poczty elektronicznej (E-mail), stron WWW / WAP, FTP, rozwiązywania nazw (DNS), dynamicznego protokołu konfiguracji hosta (DHCP), grup dyskusyjnych, faks serwer, mostów (bridge), ścian ogniowych (firewall), wirtualnych sieci prywatnych (VPN), plików i drukarek, translacji adresów (NAT), komputerowych systemów telewizji przemysłowej, komputerowych systemy rejestracji rozmów telefonicznych, gier sieciowych.Administrujemy centralami telefonicznymi za pośrednictwem oprogramowania i osprzętu dostarczonego przez producenta
  • Świadczymy usługi w zakresie projektowania, wykonywania i udoskonalania lokalnych sieci przewodowych LAN i bezprzewodowych WLAN. Dla prawidłowego i bezpiecznego działania sieci przeprowadzamy niezbędne prace zabezpieczające w systemach zasilania elektrycznego budynku lub pomieszczenia.
  • Projektujemy i wykonujemy strony i serwisy WWW / WAP a także internetowe aplikacje SQL.
  • Zapewniamy serwis komputerów, peryferii i całodobowe wsparcie techniczne
  • Prowadzimy sprzedaż komputerów, podzespołów, peryferii, akcesoriów, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych.
  • Prowadzimy indywidualne szkolenia obsługi komputerów, systemów operacyjnych, oprogramowania, aplikacji internetowych, programowania
  • Tworzymy niezależne projekty graficzne
  • Zapewniamy profesjonalną obsługę, niskie ceny, wysoką jakość usług,Szukaj

Kontakt

Firma Informatyczna ArtUnit
Grzegorz Łuczyszyn

E-mail: artunit@artunit.pl
WWW:
Tel: +48 660 187 068

GG status

Społeczność

FacebookTwitterg+